Nový člověk.

5. března 2011 v 2:52 | Mary |  Tragické i komické osudy jedné slečny.
Kdyby bylo všechno tak, jak by to být mělo, nebyly by některé druhy velryb na pokraji vymření. Kdyby bylo všechno tak jak vy to být mělo, nebyl by v Africe hladomor. Kdyby bylo všechno tak jak by to být mělo, mohla bych teď klidně spát. Ale protože to tak není, zase sedím u počítače a píšu další nesmyslné řádky, abych si vyčistila hlavu.
Většina kluků tvrdí, že přátelství je důležitější, než láska. Většina holek se rozhádá klidně na celé roky, když se mezi ně láska postaví. Dávám sice za pravdu klukům, ale přesto nejsem schopná odpustit své nejlepší kamarádce, že mou tříletou lásku ulovila pro sebe. Nejsem schopná s ní ani mluvit. Stačí mi pohled na ní a žaludek se mi sevře tak, že mám pocit, že se pozvracím.
Kdyby se všechny kamarádky byly schopné chovat čestně, možná by bylo všechn úplně jinak. Sice je to asi týden, co se mi zbořil svět, ale mám pocit, jako by to byly celé věky. Ačkoliv se snažím zapomenout, spojuje se s ní i s ním tolik věcí, míst a zážitků, že stačí ten nejmalichernější podnět, aby přivolal další vlnu bolesti.
Proto jsem se rozhodla začít nový život. Život, do kterého nebude patřit ona ani on. Proto jsem se rozhodla zahodit své staré zvyky, dlouhé roky pěstěné vlasy i jméno. Proto si teď říkám Mary.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama