Když má lvice ostré drápy.

25. listopadu 2010 v 21:39 |  Tragické i komické osudy jedné slečny.
.
Protože každá závislost musí být nahrazena jinou závislostí, s velkými obtížemi jsem sama sebe přinutila odpoutat svou strhanou mysl od toho, který mě napřed duntil milovat ho a později mě svou zradou srazil zpět ke dnu, odkud jsem se tak pracne dostávala. Našla jsem své útočiště jinde. Stačilo jen několik slov z úst této nové alternativy a na původní trable jsem skoro zapomněla.
Často se nechávám strhnout proudem svých pocitů a dojmů, proto jsem také za necelé dva týdny jen stěží přemáhala své oči, aby se odpoutaly od těch jeho, když jsem ho náhodou potkala na školní chodbě.
Jeho hlas zněl pokaždé jako hudba a každé slovo, které řekl, se mi přehrávalo v hlavě znovu a znovu jako chytlavá písnička.
On byl jako lednice a já jako magnet. Kdykoliv se někde objevil, táhlo mě to k němu touhou silnější než já. Touhou znovu s ním promluvit, i kdyby to měl být pouze obyčejný pozdrav.
Všechno bylo na dobré cestě, ale pak se zčista jasna mezi nás dva snesla překážka v podobě dominantnější dívky a rozbila všechno, co jsme spolu kdy mohli mít. Náhle jsem si připadala jako lvíče stojící proti ohromné lvici. To co se mezi námi odehrálo nevypadalo ani zdaleka jako souboj. Ona přišla, ulovila svou kořist, ačkoliv se zpočátku snažila bojovat, a teď si ji hlídá a zuřivě brání.
Kdykoliv okolo nich musím projít, snažím se předstírat, že mě strašně zaujala podlaha, ale i když se mi povede natočit hlavu k zemi, oči se dívají za nimi. Napřed se střetnou s těmi jeho, na okamžik tam uzří původní lásku, potom omluvu a pak už nic. Lvice si hlídá kořist. Přitáhne ho k sobě a vášnivě líbá. Co s tím udělá kořist? Co s tím udělá lvíče? Počká jestli nezbydou nějaké kosti? Ty jsou pro supy, těch okolo létá také dost...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Áňa Áňa | Web | 25. listopadu 2010 v 21:45 | Reagovat

Moc se mi líbí tvůj design =))

2 justinka-b justinka-b | E-mail | Web | 25. listopadu 2010 v 21:47 | Reagovat

JJ..mááš moc hezkej desing..♥♥..Áňo mááš pravdu...xP..=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama